در حال بارگذاری ...
یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
 • قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی

  کلیه دانشجویان کارشناسی که دارای نقص پرونده و یا فاقد پرونده هستند بایستی تا تاریخ 1400/02/31 نسبت به تکمیل یا تشکیل پرونده اقدام فرمایند در صورت عدم تکمیل یا تشکیل پرونده کلیه عواقب ناشی از عدم ادامه تحصیل بر عهده دانشجو میباشد.

  قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی کلیه دانشجویان کارشناسی که دارای نقص پرونده و یا فاقد پرونده هستند بایستی تا تاریخ 14000231 نسبت به تکمیل یا تشکیل پرونده اقدام فرمایند در صورت عدم تکمیل یا تشکیل پرونده کلیه عواقب ناشی از عدم ادامه تحصیل بر عهده دانشجو میباشد.

  باسمه تعالی

  قابل توجه کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی

  کلیه دانشجویان کارشناسی که دارای نقص پرونده و یا فاقد پرونده هستند بایستی تا تاریخ 1400/02/31 نسبت به   تکمیل یا تشکیل پرونده اقدام فرمایند در صورت عدم تکمیل یا تشکیل پرونده کلیه عواقب ناشی از عدم ادامه تحصیل بر عهده دانشجو میباشد.

  مدارک لازم جهت تشکیل پرونده :

  1. مدارک لازم جهت ثبت نام و تکمیل پرونده  پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1399-1400
  2. اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم  متوسطه نظام جدید کار و دانش و یا فنی و حرفه ای و دو سری کپی از آن ( جهت دانشجویان پذیرفته شده مقطع  کارشناسی پیوسته )
  3. اصل دیپلم و یا گواهی موقت پایان تحصیلات نظام قدیم آموزش متوسطه متناسب با نوع رشته قبولی و دو سری فتوکپی از ان( جهت دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی پیوسته )
  4. پذیرفته شدگان دارای دیپلم شاخه نظری نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی در زمان ثبت نام علاوه بر مدرک دیپلم باید گواهی مدرک پیش دانشگاهی با تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر ( جهت ورودی های مهر ماه سال 1399 تا تاریخ 1399/06/31 و جهت ورودی های بهمن ماه تا تاریخ 1399/11/30 ) را به همراه دو سری کپی آن نیز ارائه نمایند.( جهت دانشجویان پذیرفته شده  کارشناسی پیوسته )
  5. اصل کارنامه فارغ التحصیلی 96 واحد درسی دیپلم و دو سری کپی آن( جهت دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی پیوسته )
  6. ارائه رسید در خواست تاییدیه تحصیلی دیپلم که از دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام شده است.(جهت دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی پیوسته )
  7. دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه ( جهت دانشجویان پذیرفته شده در کلیه مقاطع)
  8. دو سری کپی از کارت ملی و یا رسید در یافت کارت ملی( جهت دانشجویان پذیرفته شده در کلیه مقاطع)
  9. 6 قطعه عکس 4*3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری با رعایت شئونات دانشجویی( جهت دانشجویان پذیرفته شده در کلیه مقاطع)
  10. کارنامه قبولی اولویت ها پذیرفته شده که از سایت سازمان سنجش گرفته شده است .( جهت دانشجویان پذیرفته شده در کلیه مقاطع)
  11. گواهی نامه کاردانی و دوسری کپی از آن جهت دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ناپیوسته .
  12. در صورت داشتن کارت معافیت دائم دو سری کپی از آن در غیر این صورت نامه لغو معافیت تحصیلی مقطع قبلی و دو سری کپی از آن  ( جهت دانشجویان پذیرفته شده کلیه مقاطع)
  13. ارایه برگه معافیت تحصیلی مقطع در حال تحصیل فعلی به نام دانشگده باهنر شیراز ( این برگه را میتوانیدبا مراجعه به دفاتر پلیس +10 و ارایه کارنامه قبولی سازمان سنجش و کپی شناسنامه و دو قطعه عکس در یافت نمایید )در صورت عدم ارایه این برگه کلیه عواقب و مشکلات نظام وظیفه بر عهده دانشجو میباشد.(لطفا جهت اطلاع از وضعیت پرونده  با شماره 09308973373 آقای مهندس پرهام  از ساعت 8 تا 13.30هماهنگی نمایید )

   

  لیست دانشجویان کارشناسی دارای نقص پرونده

  لیست دانشجویان کارشناسی فاقد پرونده

   

  نظرات کاربران