در حال بارگذاری ...
یکشنبه 19 اردیبهشت 1400
 • پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

  جناب آقای دکتر محمد جامعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس طی پیامی ، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به کلیه اعضاء هیئت علمی ، مدرسین ، کارکنان و دانشجویان محترم دانشگاه فنی و حرفه ای تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس متن پیام جناب آقای دکتر جامعی بدین شرح است:

   

   

   

   

   

   

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  "شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ"

   

  خداوند متعال را شاکریم که یکبار دیگر به ماه ضیافت الهی و ماه نزول قرآن دعوت شدیم و این فرصت را یافتیم تا چشم، قلب و دلمان با نسیم ملایم رحمت و برکت حضرت حق روشنی یابد.

  رمضان شروعی بر خود شناسی و آشنایی با فلسفه وجود، هستی و آفرینش است، با رمضان به وادی مقدس الهی قدم می گذاریم و با نگرش در ثانیه ثانیه این ماه، می توانیم به ارزش های حیات پی برده و نسبت به آینده ای ایمن در سایه انوار پروردگار جهانیان امیدوار باشیم. ماه رمضان، ماه سجده عشق به درگاه آفریننده عشق، محبت و مهربانی و ماه اندیشیدن در ذات پاک الله متعال و قدرت اوست.

  قدر و منزلت ماه مبارک رمضان را می توانیم به خوبی در این فرمایش رسول اکرم(صلى الله علیه و آله) دریابیم که فرمودند: "رمضان ماهى است که ابتدایش رحمت، میانه‏‌اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است."

   خداوند با واجب کردن روزه ماه مبارک رمضان بر ما منت نهاد زیرا در این ماه گناهان بخشیده شده و درهای رحمت پروردگار همواره گشوده است.

  اینجانب به نوبه خود حلول ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و ماه عبادت های عاشقانه و بندگی خالصانه را به کلیه  اعضاء هیئت علمی ، مدرسین ، کارکنان و دانشجویان محترم  دانشگاه فنی و حرفه ای تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، قبولی طاعات و عبادات، عاقبت به خیری، سلامتی و توفیقات روز افزون را برای همگان مسئلت دارم.

   

   

  محمد جامعی

  1400/01/23

   

   

  نظرات کاربران