در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
 • پیام تبریک ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس به مناسبت سال نو

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس متن پیام جناب آقای دکتر جامعی به شرح زیر می باشد.

   

   

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  برآمد باد صبح و بوی نوروز

  به کام دوستان و بخت پیروز

  مبارک بادت این سال و همه سال

  همایون بادت این روز و همه روز

  (سعدی)

  نوروز سرآغاز شکوفایی، تجدیدحیات طبیعت و زمزمه تجلی ذات لایزال الهی در تغییر فصول و تحول احوال‌هاست که نویدبخش گذار از زمستان و شروع فصلی جدید مملو از شوق حرکت به سوی رشد و تعالی و پیشرفت تا نیل به اهداف متعالی ایران عزیز اسلامی است.

  رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ آینده ای که همه امیدواریم  باید  بهتر از گذشته باشد، شعبان المعظم ماه بسیار شریف و منسوب به پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص) می‌باشد.

   شعبان در واقع اردوی آماده سازی برای حضور در ضیافت الهی رمضان است تا خود را برای حضور در مهمانی بهترین میزبان عالم مهیا نماییم.در سالی که گذشت ایران اسلامی شاهد اتفاقات دردناکی بود، اتفاقاتی که با حوادث تلخ و ناگواری نظیر شیوع ویروس کرونا و از دست رفتن شماری از هموطنان و کادر درمانی کشور توسط این بیماری و سبب تالم و‌‌ تاثر عمیق مردم شریف ایران گشت ، امیدوارم در سال جدید شاهد تکرار ضایعه‌های دردناک و جانکاهی از این دست نباشیم.خانه‌نشینی و قرنطینه نصیب بسیاری از مردم سالم و بیمار در این دوران شده است؛ دورانی که به گفته بسیاری از کارشناسان در ۱۰۰ سال اخیر بی سابقه بوده است تا مردم به واسطه وجود این ویروس چند ماه در خانه بمانند. حدود یک سال است که مردم خانه را به بازار و خیابان ترجیح داده اند و انتظار دارند با رعایت کردن موارد مراقبتی هرچه زودتر سایه سنگین این ویروس از سر شان  برداشته شود.

   

  اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۰ بهار طبیعت را خدمت تمامی هموطنان به ویژه اعضاء هیئت علمی ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس  تبریک عرض می‌نمایم.

   

  محمدجامعی

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس

  نظرات کاربران