در حال بارگذاری ...
یکشنبه 10 اسفند 1399
 • جلسه شورای عالی بسیج مهندسین صنعتی فارس

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس جلسه شورای عالی بسیج مهندسین صنعتی فارس باحضور مدیر کل صنعت،معدن و تجارت ، مدیرکل فناوری اطلاعات استان ، نمایندگانی از شرکت های توزیع برق فارس ، شرکت شهرک های صنعتی استان و رییس و معاونین سازمان بسیج صنعت و معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس در دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز برگزار شد.

   

   

   

   

   

   در این جلسه پرونده چندین واحد صنعتی و معدنی بررسی شد و معاون دانشگاه فنی و حرفه ای استان گزارشی از عملکرد کلینیک عارضه یابی واحدهای صنعتی و معدنی که متشکل متخصصین و اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای می باشد ارایه کرده و به نقش دانشگاه در جهش تولید اشاره کردند.

  معاون دانشگاه فنی وحرفه ای استان فارس از تشکیل و فعالیت کلینیک عارضه یابی صنعت در جهت تحقق جهش تولید درسطح استان فارس خبر داد.

  دکتر مرتضی شریفی  اظهار داشت: در راستای اهداف سازمان بسیج مهندسین صنعت و سیاست های اقتصاد مقاومتی، کلینیک عارضه یابی صنعت ذیل کانون بسیج مهندسین شیراز تشکیل شده .

  وی پیرامون اهداف راه اندازی کلینیک عارضه یابی صنعت در استان فارس گفت: به منظور ایجاد بستر مشاوره در جهت قرارگیری دانشگاه و صنعت در کنار یکدیگر در راستای حل مشکلات صنایع مختلف، کلینیک عارضه یابی صنعت در استان فارس تشکیل شده است.
  معاون دانشگاه فنی وحرفه ای استان فارس با بیان اینکه در سیاست های اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش بنیان در اولویت مباحث قرار گرفته است، تصریح کرد: اساتید دانشگاهی به عنوان خط مقدم علم و فناوری تلاش دارند. آخرین دستاوردهای علمی به صورت جهادی و در قالب جلسات مشاوره ای در اختیار صنعتگران قرار دهند
  وی ادامه داد: کمک های کلینیک عارضه یابی صنعت به صنعتگران هیچگونه انتفاع مالی نداشته و تنها به منظور کمک در رفع مشکلات صنعت استان در قالب گروه های جهادی به خدمت رسانی در جهت تحقق جهش تولید ایجاد شده است.

  معاون آموزشی  دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس با بیان اینکه 7 گروه جهادی در ذیل کلینیک عارضه یابی صنعت تشکیل شده و درحال فعالیت می باشد، عنوان کرد: تاکنون بیش از 100 استاد دانشگاه به منظور حضور در گروه های تخصصی کلینیک عارضه یابی صنعت اعلام آمادگی کرده اند .
  شریفی در پایان گفت: اساتید دانشگاهی با سال ها تجریه در دانشگاه و صنعت آمادگی دارند تا برای حل مشکلات صنعت استان فارس در کنار تولید کنندگان باشند تا شاهد روزهای خوب آتی در صنعت و معدن استان فارس باشم .

  نظرات کاربران