در حال بارگذاری ...
یکشنبه 10 اسفند 1399
 • پیام تبریک رئیس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، و بزرگداشت مقام زن و روز مادر

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس متن پیام تبریک جناب آقای دکترجامعی بدین شرح است:

   

  پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم می فرماید :

  »مَن أَحَبَّ فاطِمَةَ ابنَتی فَهُوَ فِی الجَنَّةِ مَعی«

  هر کس دخترم فاطمه را دوست داشته باشد ، در بهشت با من همراه خواهد بود

  هر کس دخترم فاطمه را دوست داشته باشد ، در بهشت با من همراه خواهد بود

   

   

   

   

   

  میلاد پربرکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهان همیشگی، زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.

  روز بیستم‌ جمادی‌ الثانی‌، سرای‌ وحی‌ و نبوت‌ به‌ نور ستاره ای روشن شد که‌ روشنایی‌ او تا روز قیامت‌ پرتو افکن است، بانویی که مادر مومنان و معلم بزرگ اسلام بود و فرزندانی چون‌ حسن‌ و حسین‌ و زینب‌ سلام‌ الله‌ علیهم‌ را تحویل‌ جهانیان‌ داد و به اسلام جان دوباره و زندگی جاویدان بخشید.

  همزمانی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و ولادت با سعادت بزرگ بانوی دو عالم و گرامیداشت مقام زن و روز مادر را  به فال نیک می گیریم.

  روز میلاد دخت گرانقدر رسول خدا (ص) که تمام ارزشهاى متعالى در وجود ملکوتی اش جلوه گر است به عنوان روز زن، افتخاری بزرگ برای بانوان به شمار می آید تا با الگوگیری از شخصیت والا و الهی حضرت فاطمه زهرا(س) در تکامل و ارتقای شخصیت خود اقدام نمایند.

  اینجانب ولادت دختر مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به تمامی مادران و بانوان سرافراز ایران اسلامی به ویژه بانوان محترم شاغل دانشگاه: روسای محترم آموزشکده ها، اعضای فرهیخته هیئت علمی ، کارمندان زحمتکش و اساتید گرانقدر حق التدریس  دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

   

  محمد جامعی

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس

  نظرات کاربران