در حال بارگذاری ...
شنبه 4 فروردین 1397

پیام تبریک رییس منطقه 4 دانشگاه فنی و حرفه ای بمناسبت آغاز سال تحصیلی و فرارسیدن ماه محرم

به نام آنکه جان را فکرت آموخت.
«سپاس و ستایش بی‌ حد ، خداوندی را سزاست که به انسان فکرت آموخت و جانش را به نور دانش روشن ساخت.

 ماه مهر و همزمانی آن با محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، پیام جوانمردی، آزادگی، عدالت‌طلبی و حقیقت‌جویی را برای نسل جوان ایران اسلامی به ارمغان می‌آورد، در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن و افزودن بر دانسته هاست  و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

 دانشگاه محل کسب بصیرتی جدید برای  معرفت و دانش افزایی است. شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ است.

اقتدار و افتخار غرور آمیز ایران اسلامی و اعتلای جایگاه میهن عزیزمان در جهان مرهون تلاش اصحاب علم و دانش است که در راستای فتح قله‌های رفیع علم، فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی این مرز و بوم گام برداشته و دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، نقش بی بدیلی در کشور دارد.

 ضرورت دنیای امروز و فردا مجهز شدن به صلاح علم و تقوا است که امید است در سایه سار رهنمودهای مقام عظمای ولایت توفیقات بیشتری حاصل و شاهد گسترش بیداری اسلامی در جهان باشیم .

 از همکاران و استادان ارجمند و دانشجویان گرامی درخواست  می نمایم با بهره گیری از فرهنگ ناب علوی گام های ارزشمندی را در جهت دستیابی به اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی بردارند.

اینجانب آغاز سال تحصیلی  را به استادان و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان ورودی  جدید ، صمیمانه تبریک می گویم . برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی،  توام با موفقیت، بهروزی و سعادت خواهانم.
                    محمد مهدی علویان مهر
                           رییس منطقه 4 دانشگاه فنی و حرفه ای و رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید باهنر شیراز

نظرات کاربران